دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی یا سطل آشغال قطعات بی کیفیت چینی؟!!! قبل از این مقاله راهنمای خرید تصفیه آب خانگی را نیز مطلعه نمایید. این روزها همه جا از خرید کالای ایرانی صحبت می شود. حمایت از تولید کنندگان ایرانی یک اصل مهم برای توسعه اقتصادی به شماره می رود. آن هم در شرایط تحریم و رکود سنگین بازار. اما نکته ای در این میان جا مانده و هیچ کس از آن حرفی نمی زند. آیا کالایی که به اسم کالای ایرانی می خریم، واقعاً تولید داخل است؟! ما سعی کردیم در بازار برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی را بررسی کنیم تا بدانیم واقعاً کدامیک اصل و کدام تقلبی است. مارک های انگشت شماری که ادعای ایرانی بودن محصولاتشان را داشتند را بررسی کردیم و به نتایج عجیبی رسیدیم!

دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی وجود خارجی ندارد!

متاسفانه برندهایی که به عنوان کالای ایرانی، محصولاتشان را می فروشند، واردکنندگان قطعات بی کیفیت دستگاه های تصفیه آب خانگی از چین هستند! خیلی ساده با بررسی این دستگاه ها متوجه خواهید شد که هیچ کدام از قطعات آنها تولید داخل نیست و کالاهای بی اسم و رسم چینی است که در ایران مونتاژ می شود. حتی گاهی مونتاژ شده و به سفارش شرکت های ایرانی بدون مارک از چین وارد ایران شده و با یک برچسب به یک تولید ملی تبدیل می گردد! ما که نتوانستیم یک دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی الاصل در بازار پیدا کنیم! اگر شما سراغ دارید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران
دستگاه تصفیه آب خانگی ساخت ایران

دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی بخریم یا نه؟

همانطور که عنوان شد چیزی به نام دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی وجود ندارد و اگر هم باشد تشخیص اصل یا تقلبی بودن این دستگاه ها کار خریداران معمولی نیست. اگر به دنبال دستگاه تصفیه آب خانگی با کیفیت هستید، دستگاهی را بخرید که از اسم و رسم و کیفیت خروجی آب و قطعات آن تا حدودی می توانید اطمینان حاصل کنید (با یک جستجوی ساده در مورد برند و اعتبار بین المللی آن). به استانداردهای دستگاه دقت کنید. از شرکت های معتبر و دستگاه با گارانتی بخرید. اگر هم به دنبال کمک به چرخ اقتصادی ایران و حمایت از تولید کنندگان هستید باز هم به خاطر داشته باشید که با خرید دستگاه های اسماً ایرانی، رسماً به چرخ اقتصاد چین کمک کرده اید تا ایران!

نتیجه گیری

ما در این مقاله آنچه در بازار به عینه دیده بودیم را عنوان کردیم. قصد تخریب هیچ برندی را نداشته و از هیچ برندی نیز نام نبردیم. متاسفانه بازار دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار شلوغ و گیج کننده است. خریداران با انبوهی از نام ها و برندها مواجه می شوند و انتخاب برای آنها دشوار است. هر برندی و هر فروشنده ای ادعا می کند که کالای او بهترین است. اما با یک جستجوی ساده می توان اولاً از واقعی بودن برند مورد نظر اطلاعات کسب کرد و ثانیاً از اعتبار آن و استاندارد بودن دستگاه اطمینان حاصل نمود. همچنین از فروشنده بخواهید در مورد طرز کار دستگاه و روش تصفیه آب دقیقاً به شما توضیح دهد. در مقاله ی دیگری سعی می کنیم نحوه  ی تشخیص دستگاه اصل از تقلبی را تا حدودی به شما آموزش دهیم. اما در این مقاله بیشتر سعی کردیم تا نتیجه تحقیق در بازار خودمان را به شما منتقل کنیم. تصمیم گیرنده ی نهایی شما هستید که می توانید بین خرید دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی و خارجی، با توضیحاتی که داده شد، یکی را انتخاب نمایید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *