سختی گیرها

آشنایی با سختی گیرها و کاربرد هر یک از آنها. انواع سختی گیر رزینی، پلی فسفات، مغناطیسی یا مگنت و… در این بخش معرفی می شوند. سیستم های مختلف سختی گیرها برای مصارف گوناگونی از جمله خانگی و صنعتی به کار می روند و برای جلوگیری از رسوب آب و کاهش یا حذف میزان یون های کلسیم، منیزیم و … کاربرد دارند. در این بخش صرفاً سختی گیرها یی که به غیر از روش اسمز معکوس سختی آب را کاهش می دهند معرفی می شوند. جهت آشنایی با دستگاه های RO به بخش دستگاه های تصفیه آب مراجعه فرمایید.

انواع سختی گیر

آشنایی با انواع سختی گیر رزینی، پلی فسفات و مغناطیسی. ویژگی ها، کاربرد و عملکرد هر یک از آنها در سیستم های تصفیه آب خانگی.

اینجا کجاست؟!

در فیلترکالا با راهکارهای تصفیه آب خانگی و محافظت از تاسیسات ساختمان آشنا می شویم. شما می توانید مشاوره خرید انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی شش مرحله ای ، مسافرتی و ... ، سیستم های ضد رسوب پکیج و آب گرم کن ، فیلترهای ورودی ساختمان ، انواع هوزینگ و کارتریج تصفیه آب خانگی و صنعتی و سایر محصولات مرتبط ، را با مهندسان ما به صورت رایگان انجام دهید. اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم تصفیه آب به زودی در وب سایت فیلترکالا راه اندازی می شود. همچنین خدمات نصب ، گارانتی ، تعمیر و تعویض فیلتر انواع دستگاه تصفیه آب خانگی نیز توسط کارشناسان این مجموعه انجام می گیرد.

سبدخرید